Sık Sorulan

Sorular

Sık Sorulan Sorular

DVD Video Eğitim setlerinin içerikleri hakkında nasıl bilgi sahibi olabilirim?


https://www.youtube.com/user/cemcemable linkinden yayın kesitlerine ulaşabilirsiniz.
DVD Video Eğitim setleri ya da kitaplar Rhino 3D ya da eklentilerini öğrenmek için yeterli midir?


Evet... Kullanıcının ihtiyacına karşılık aldığı yayını doğru ve sürekli değerlendirmek şartıyla...Çünkü yayınlardaki en basit gözüken uygulamalarımız bile binlerce kez ders ortamında tekrar edilmiş olup en optimum seviyeye getirilmiştir. Dolayısıyla yayınların yeterlilik seviyesi yüksektir. Uygulamalardaki sürekli tekrar kullanıcıyı belirli bir seviyeye getirmek için yeterlidir. Bu seviyeden ötesi ise meslek içi eğitim, kurslar vb. farklı seviyelerin konusudur.
Yayınları kullanabilmek için bir ön koşul ya da gereklilik var mı?


Hiç bir ön koşul ya da gereklilik yoktur... Yayınlarımızın genel özelliği en basit olanından en karmaşığına kadar her açıklama ya da uygulamanın yüzlerce belki binlerce kez uygulanmış olmasından dolayı "açık ve anlaşılır" olmasıdır. 15 yıldır verilen eğitimlerin deneyimi ve her yaş grubu, meslek vb. farklara cevap verebilme kaygısı ile yapılan dersler açıklama ve uygulamalarda genel eğilimde anlaşılması zor ve teknik bilgileri "herkese göre" olarak özetlenebilecek şekilde "en kısa yol" da demokratikleştirmiştir. Çünkü bir çok şeyde olduğu gibi bilginin aktarımında da demokrasi "en kısa yol" dur.
Kitap ya da DVD eğitim seti hangisi tercih edilmelidir?


Yayınlarımız yıllardır süregiden eğitimlerin hem bir ürünü, hem de yardımcısıdırlar. Eğitimlerimizde adım adım, aynı merkeze bağlı derinleşmeye dayalı "tamamlayan ve bütünleyen" ilkeleri esastır. Her eğitimin yazılı ve video anlatımlı eğitim dökümanları bulunmaktadır. Bunlar birbirlerinden bağımsız olmakla birlikte, birbirlerini tamamlamaktadırlar. Yine yayınlarımız konu olarak da birbirleri ile ilişik olup yazılı ve videolu anlatımın birbirlerini tamamlama ilkesi dışında konu olarak da bütünleşme ilkesine sahiptir. Örneğin Rhinoceros 6 ile Modelleme kitabı ve aynı adlı video eğitim seti tamamlayan olup, Rhinoceros 6 ile Modelleme kitabı ile, Rhino 3D ile Mimari kitabı bütünleyendir.
Yayınlarda indirim söz konusu mudur?


Evet. 1 Kitap ve1 DVD set alımında %10, 2 kitap alımında %10, 2 DVD alımında %13 ve tüm koleksiyon alımında %18 indirim uygulanmaktadır.